Karl Lagerfeld Чизми - Zephyr Midi Gore Boot

Стара цена: 16990,00 Ден
Цена: 10874,00 Ден
Заштеда: 6116,00Ден
Last Chance
Одбери број:
  • 36
Одберете големина

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Ве молиме проверите дали сте одбрале соодветна величина.
  • Кај сите модели се напишани цените на малопродажба со вклучен ДДВ.
  • Испораката е бесплатна за сите нарачки над ...

 

Чизми - Zephyr Midi Gore Boot

Стара цена: 16990,00 Ден Цена: 10874,00 Ден

Слични производи

Одбери број:

Karl Lagerfeld Чизми Patrol Ii Brush Logo Hi Lace
16990,00 Ден 9514,00Ден

Patrol Ii Brush Logo…

Last Chance

Одбери број:

Karl Lagerfeld Чизми Kapri Maison Gore Mid Boot
13690,00 Ден 7666,00Ден

Kapri Maison Gore…

Дополнителни -20%

Одбери број:

Karl Lagerfeld Чизми Biker II Long Gore Boot
17990,00Ден

Biker II Long Gore…

Одбери број:

Karl Lagerfeld Чизми Biker Ii Mid Lace Boot
18490,00 Ден 8875,00Ден

Biker Ii Mid Lace…

Last Chance