La Strada Чизми - Jessica

Стара цена: 5990,00 Ден
Цена: 4792,00 Ден
Заштеда: 1198,00 Ден
Попуст -20%
Одбери број:
  • 39
  • 40
Одберете големина

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Ве молиме проверите дали сте одбрале соодветна величина.
  • Кај сите модели се напишани цените на малопродажба со вклучен ДДВ.
  • Испораката е бесплатна за сите нарачки над ...

 

Чизми - Jessica

Стара цена: 5990,00 Ден Цена: 4792,00 Ден

Слични производи

Одбери број:

La Strada Чизми Hedi
4990,00 Ден 3992,00Ден

Hedi

Попуст -20%

Одбери број:

La Strada Чизми Ema
5490,00 Ден 4392,00Ден

Ema

Попуст -20%