Skechers Патики - Skech-Air Extreme V2

Водоодбивни

Стара цена: 5990,00 Ден
Цена: 3834,00 Ден
Заштеда: 2156,00Ден
Дополнителни -20%
Одбери број:
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
Одберете големина

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Ве молиме проверите дали сте одбрале соодветна величина.
  • Кај сите модели се напишани цените на малопродажба со вклучен ДДВ.
  • Испораката е бесплатна за сите нарачки над ...

 

Патики - Skech-Air Extreme V2

Стара цена: 5990,00 Ден Цена: 3834,00 Ден

Слични производи

Одбери број:

Skechers Патики Uno - Stand On Air
4890,00Ден

Uno - Stand On Air

Одбери број:

Skechers Патики Escape Plan
5290,00Ден Водоодбивни

Escape Plan

Одбери број:

Skechers Патики Escape plan
5290,00Ден Водоодбивни

Escape plan